Create an Account

Pievienotie produkti

Aizvērt

No products in the cart.

andrei-tjutjunnik

Andrei Tjutjunnik

CEO

Andrejs ir cilvēks,ar kuru faktiski sākas CAVR stāsts. Viņš ielika pamatakmeni idejai, kur sākās mūsu jaunās tehnoloģijas ceļš, kā rezultātā esam nonākuši pie tāda produkta,kāds tas ir tagad.

Mūsu produkta vēsture sākās vairāk kā divdesmit gadus atpakaļ,kad Andrejs sāka nopietni interesēties par to,kādā veidā tiek iegūti melnie ikri, kas rada to garšas un smaržas kvalitātes. Iespaidi par ikriem bija palikuši atmiņā kopš mazotnes un nelika mieru sajūta, ka pagātnes garšas un aromāti bijuši savādāki, labāki. Soli pa solim tika uzsākti tehnoloģiskie meklējumi, lai nonāktu pie risinājuma, kas ļautu produktam atgūt tā vēsturiskās un dabiskās īpašības. Šo gadu laikā to ir izdevies sasniegt.

Andrejs radīšanas procesā koncentrējās uz ūdens attīrīšanu un tā sastāva strukturēšanu, jo bija skaidrs, ka ūdens sastāvs ir visbūtiskākais apstākļu kopums, kurš nodrošina zivju dzīves apstākļus un tai skaitā ikru kvalitāti. Idejas pamatā bija atrast veidu,kā panākt kristāltīru ūdeni vienlaicīgi nezaudējot tā minerālvielu dabisko līdzsvaru un skābekļa struktūru, kas ir identiska dabiskai videi.

Galu galā šodien viņš ir pilnīgi pārliecināts par to,ka mūsu inovatīvā metode nodrošina un garantē to,ka CAVR produkcija ir viena no vislabākajām, kas pašlaik nozarē radīts.

Anastasija Tjutjunnik

Pārdošana un Marketings

Filosofijas un sociālo zinātņu speciāliste Anastasija apgalvo, ka tieši tagad viņa ir atradusi savu patieso aicinājumu, jo ir pārliecināta, ka biznesa pamatā ir cilvēku spējas savstarpēji sazināties un saprasties. Pateicoties Anastasijas atbildības sajūtai un spējai komunicēt, balstoties uz savstarpēju cieņu un izpratni, klienti var būt droši par to, ka vienmēr tiks rasts labākais piedāvājums un risinājums. Anastasija sadzirdēs un sapratīs klientu vēlmes un cerības. Viņa novērtē sīkumu nozīmi un precizitāti, uzskatot, ka katrs klients ir ilgtermiņa partneris.

Mūsu bizness balstās uz trīs vērtībām: – novatoriskas un videi draudzīgas tehnoloģijas; – visaugstākā produkta kvalitāte; – profesionāla entuziastu komanda.

Mūsuprāt, šie elementi ir pamats labai sadarbībai.

Back to Top